Závod motopřízraků - Krabicová verze desková hra Závod motopřízraků Krabicová verze desková hra

Neohodnoceno

Závody motopřízraků na okruhu hrůzy jsou vhodné pro mládež od 12 lety.  Doba hry je zhruba 30 minut. Ale protože se jedná o hru závodní, záleží jen na vás, kolik nakonec pojedete zatáček. Třeba 300 jako v Hořicích?

309 Kč
Skladem

Krabicová verze úspěšné strašidelné hry. V krabici naleznete kvalitně tištěnou hrací plochu, herní figurky ke konstrukci, herní rulety ke konstrukci, návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete uhánět v závodu s kostlivci.

Jedná se o krutě strašidelnou, přísnou hru. Kdo má odvahu změřit svoje síly s pekelnými kostlivci, kterým není nic svaté? Dokážete nad nimi vyhrát? Toto strašidelné Gran Prix je jedinným závodem kostlivců a širokém okolí. Tak odvahu a jedeeeeem!

Kód Kód: 161
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Super, je to moc pekne 13.9.2021 17:21
Super, hra přišla v krabici z kvalitního kartonu, dobrý tisk na karton, herní figurky se dají dobře stříhat, netřeba je lepit. Celkově dobrý dojem. Jen potisk krabice je řešen nálepkou, což vypadá poněkud starodávně.
A Avatar autora Super, je to moc pekne 13.9.2021 17:23
Děkujeme za hodnocení. K té krabici, ono je to tím, že výroba je stále malokusová a je na ní velká část ruční práce. Samozřejmě bychom rádi postavili výrobní linku s tiskárnou, ale to ještě nějakou dobu potrvá. Na stranu druhou, domníváme se, že ten „hand made“ styl má jisté RETRO kouzlo a z hry udělá zajímavý artefakt ve Vaší knihovně. Josef Pavlíček

Sami jsme vlastní značkou.