O nás

O naší firmě

Chytré hry a nebo For Clever Games je sdružení dvou nadšenců Josefa Pavlíčka a Petra Netíka.  Už léta hrajeme hry, vymýšlíme hry a protože nás ty hry baví (a naše děti baví taky) tak jsme se rozhodli je dát i vám k dispozici.

 

 

Jak to začalo

Již zhruba 8 let s Petrem vymýšlíme různé zábavné hry. Petr je malíř a grafik, Josef zase něco zná v oblasti počítačových technologií, xDesignu atd. Scházeli jsme se spolu v „Modrém domečku na Opočně“ a diskutovali nápady a hry.

 

Zhruba před čtyřmi lety jsme měli hotové 2 základní hry a pokusili se je nabídnout nejrůznějším českým vydavatelům deskových her.  Ale cena distribuce, cena tisku, a hlavně variabilita možných změn a úprav (která byla velmi mizivá) nás vedla k přesvědčení jít jinou cestou.  Vzniklo několik počítačových her na základě her deskových, ale u nich nám zase chyběla kreativita dítěte.

Vždyť možná ještě někdo vzpomene na vzrušení z her, které jste si doma malovali ještě za doby „před listopadem“ nebo pár let poté. Kdo z vás nehrál Dračí doupě? A jak jste získávali návody? A co třeba závody F1 které jsme si malovali na staré desky od kartonu, linkovali je pravítkem a obtahovali tužkou? To přeci byla skvělá zábava. A ti z vás, kteří takové hry mají doma znají jejich cenu. Je to životní artefakt.

 

Co jsme udělali

A protože cena her, které by byly kreativní a prodejné klasickými řetězci vychází (díky malosti nákladu atd.) velmi vysoká a současně je pro nás kreativita u hry stejně důležitá jako hra samotná, rozhodli jsme se udělat čistě digitální formu.

 

Jak to funguje

Hry a plány, návody a rady vám zašleme obratem po zaplacení kartou na váš email. Pokud budete nespokojeni, peníze samozřejmě vrátíme zpět na váš účet. Jsme totiž vázáni zákonem o el. obchodování, a to nám nařizuje výrobek vzít zpět, pokud je zákazník nespokojen.   My vám věříme, že naše digitální výrobky, které nebudete chtít poctivě smažete a nenecháte si je. Protože jako my chceme mít čistý štít, jistě i vy byste podobné chování odsoudili. 

 

Webový portál Chytré hry nabízí i odloženou platbu, tj. při registraci zákazníka můžete emailem požádat o hru k vyzkoušení. My Vám ji dáme k dispozici. Zaplatítebudete-li spokojeni. Tato služba je k dispozici pouze registrovaným zákazníkům. Registrace není zpoplatněna.

 

Touto metodou se nám, věříme, podaří dát vám do ruky cenově dostupnou, a přitom velice zábavnou hru, která bude mít první místo ve vaší knihovně a v porovnání s těmi „světovými“ bude mít váš vlastní um, radost ze hry s dětmi, vzpomínky. Tak jako máme my na ty hry, které jsme si jako děti stavěly sami z toho, co bylo doma k dispozici.

 

Děkujeme že jste s námi

Vždy jsme otevřeni vašim názorům či doporučením. Ty prosím uveďte v sekci kontakty. Reklamační řád je dostupný v linku Obchodní podmínky.

 

Za For Clever Games přeji hodně radosti a zábavy...

Josef

 

Josef Pavlíček, ředitel obchodu

 

 

Zpět do obchodu