O nás

O naší firmě

Chytré hry a nebo For Clever Games je sdružení dvou nadšenců Josefa Pavlíčka a Petra Netíka.  Už léta hrajeme hry, vymýšlíme hry a protože nás ty hry baví (a naše děti baví taky) tak jsme se rozhodli je dát i vám k dispozici.

 

 

Jak to začalo

Již zhruba 8 let s Petrem vymýšlíme různé zábavné hry. Petr je malíř a grafik, Josef zase něco zná v oblasti počítačových technologií, xDesignu atd. Scházeli jsme se spolu v „Modrém domečku na Opočně“ a diskutovali nápady a hry.

 

Zhruba před čtyřmi lety jsme měli hotové 2 základní hry a pokusili se je nabídnout nejrůznějším českým vydavatelům deskových her.  Ale cena distribuce, cena tisku, a hlavně variabilita možných změn a úprav (která byla velmi mizivá) nás vedla k přesvědčení jít jinou cestou.  Vzniklo několik počítačových her na základě her deskových, ale u nich nám zase chyběla kreativita dítěte.

Vždyť možná ještě někdo vzpomene na vzrušení z her, které jste si doma malovali ještě za doby „před listopadem“ nebo pár let poté. Kdo z vás nehrál Dračí doupě? A jak jste získávali návody? A co třeba závody F1 které jsme si malovali na staré desky od kartonu, linkovali je pravítkem a obtahovali tužkou? To přeci byla skvělá zábava. A ti z vás, kteří takové hry mají doma znají jejich cenu. Je to životní artefakt.

 

Co jsme udělali

A protože cena her, které by byly kreativní a prodejné klasickými řetězci vychází (díky malosti nákladu atd.) velmi vysoká a současně je pro nás kreativita u hry stejně důležitá jako hra samotná, rozhodli jsme se udělat čistě digitální formu.

 

Jak to funguje

Hry a plány, návody a rady vám zašleme obratem po zaplacení kartou na váš email. Pokud budete nespokojeni, peníze samozřejmě vrátíme zpět na váš účet. Jsme totiž vázáni zákonem o el. obchodování, a to nám nařizuje výrobek vzít zpět, pokud je zákazník nespokojen.   My vám věříme, že naše digitální výrobky, které nebudete chtít poctivě smažete a nenecháte si je. Protože jako my chceme mít čistý štít, jistě i vy byste podobné chování odsoudili. 

 

Webový portál Chytré hry nabízí i odloženou platbu, tj. při registraci zákazníka můžete emailem požádat o hru k vyzkoušení. My Vám ji dáme k dispozici. Zaplatítebudete-li spokojeni. Tato služba je k dispozici pouze registrovaným zákazníkům. Registrace není zpoplatněna.

 

Touto metodou se nám, věříme, podaří dát vám do ruky cenově dostupnou, a přitom velice zábavnou hru, která bude mít první místo ve vaší knihovně a v porovnání s těmi „světovými“ bude mít váš vlastní um, radost ze hry s dětmi, vzpomínky. Tak jako máme my na ty hry, které jsme si jako děti stavěly sami z toho, co bylo doma k dispozici.

 

Děkujeme že jste s námi

Vždy jsme otevřeni vašim názorům či doporučením. Ty prosím uveďte v sekci kontakty. Reklamační řád je dostupný v linku Obchodní podmínky.

 

Za For Clever Games přeji hodně radosti a zábavy...

Josef

 

Josef Pavlíček, ředitel obchodu

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení