Zvířátka v lese - Krabicová verze kartičkové hry pro děti

Krabicová verze úspěšné kartičkové hry Zvířátka v lese. V krabici naleznete kvalitně tištěné kartičky, herní figurky a kulisy, omalovánky, a to vše určeno ke konstrukci. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete hrát. Hra je určena pro dospělé, kteří si s dětmi chějí hrát formou vedení a dozoru (jedná se o konstrukční plány určené pro sběratele od 14 let)

 

Po sestavení lze hrát s dětmi od 3-8 let

Zvířátka v lese je zábavná  hra pro děti a mládež, ale i dospělé, kteří si rádi hrají.  Zahrajte si veselou hru s veselými zvířátky. Ty se skrývají v různých skrýších (pod kartičkami) a vaším cílem je získat nejsilnější zvířátko na vlastní stranu.  Hra je v základu vhodná pro děti od 3 do 8 let pro 2 až 4ři hráče. Hru je možné významně rozšířit na základě definovaných pravidel.

349 Kč
Skladem

Podrobný popis

Hra určená pro malé i velké. Hra je konstrukční při, které si můžete obarvit vlastní zvířátka a kartičky, vyrobit si kulisy zvířátek, ale i lesa.  Zvířátka jsou k dispozici jak schematicky navržená (v barevné formě vymalovaná) na kartičkách pro účel hry, ale jsou zde i kulisy zvířátek a lesa. Ty pak umožní dítěti dát prostorový vjem ze hry. Umožní vám si s dítětem kreativně hrát . Vytvořit si vlastní les, do kterého schováte zvířátka.

 

Tvorba a příprava hry vás bude bavit. Dá vašemu dítěti radost z tvůrčí činnosti. Zabaví vás na pár minut, ale i na několik hodin. Záleží na vás a vaší invenci.

Kód Kód: 185
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu