Zvířátka v lese - Krabicová verze kartičkové hry pro děti

Krabicová verze úspěšné kartičkové hry Zvířátka v lese. V krabici naleznete kvalitně tištěné kartičky, herní figurky a kulisy, omalovánky, a to vše určeno ke konstrukci. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete hrát. Hra je určena pro dospělé, kteří si s dětmi chějí hrát formou vedení a dozoru (jedná se o konstrukční plány určené pro sběratele od 14 let)

 

Po sestavení lze hrát s dětmi od 3-8 let

Zvířátka v lese je zábavná  hra pro děti a mládež, ale i dospělé, kteří si rádi hrají.  Zahrajte si veselou hru s veselými zvířátky. Ty se skrývají v různých skrýších (pod kartičkami) a vaším cílem je získat nejsilnější zvířátko na vlastní stranu.  Hra je v základu vhodná pro děti od 3 do 8 let pro 2 až 4ři hráče. Hru je možné významně rozšířit na základě definovaných pravidel.

349 Kč
Skladem

Podrobný popis

Hra určená pro malé i velké. Hra je konstrukční při, které si můžete obarvit vlastní zvířátka a kartičky, vyrobit si kulisy zvířátek, ale i lesa.  Zvířátka jsou k dispozici jak schematicky navržená (v barevné formě vymalovaná) na kartičkách pro účel hry, ale jsou zde i kulisy zvířátek a lesa. Ty pak umožní dítěti dát prostorový vjem ze hry. Umožní vám si s dítětem kreativně hrát . Vytvořit si vlastní les, do kterého schováte zvířátka.

 

Tvorba a příprava hry vás bude bavit. Dá vašemu dítěti radost z tvůrčí činnosti. Zabaví vás na pár minut, ale i na několik hodin. Záleží na vás a vaší invenci.

Kód Kód: 185
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení