Lovci žraloků - Krabicová verze deskové hry

Hra pro děti 8 -12 let

Krabicová verze úspěšné hry Lovci žraloků. V krabici naleznete kvalitně tištěnou hrací plochu, herní figurky ke konstrukci, motorové čluny, ryby i paryby, ostrovy a herní ruletky. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete jít lovit.

359 Kč
Skladem

Hra pro děti 8 -12 let

 

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční při, které si můžete sestavit vlastní pobřeží, slepit vlastní herní kartičky, vyrazit na lov. Skládá se z herní plochy, člunů, kartiček s rybami a žraloky a s ostrovy.  Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 50 minut.

Lovte ryby a krvežíznivé paryby na našem herním plátně či na vlastní herní desce, kterou si vyrobíte. Můžete překvapit vašeho hostitele u kterého trávíte slunné chvíle na pláži a z GOOGLE maps zkopírovat obrázek pobřeží a nalepit jej do vaší hry. Ta tak dostane další rozměr a váš hostitel zjistí, že v se jeho zátoka hemží divými rybami a parybami ….

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a složitější hru, na základě umístění různých ostrovů.

Kód Kód: 179
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení