Lovci žraloků - Krabicová verze deskové hry

Hra pro děti 8 -12 let

Krabicová verze úspěšné hry Lovci žraloků. V krabici naleznete kvalitně tištěnou hrací plochu, herní figurky ke konstrukci, motorové čluny, ryby i paryby, ostrovy a herní ruletky. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete jít lovit.

359 Kč
Skladem

Hra pro děti 8 -12 let

 

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční při, které si můžete sestavit vlastní pobřeží, slepit vlastní herní kartičky, vyrazit na lov. Skládá se z herní plochy, člunů, kartiček s rybami a žraloky a s ostrovy.  Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 50 minut.

Lovte ryby a krvežíznivé paryby na našem herním plátně či na vlastní herní desce, kterou si vyrobíte. Můžete překvapit vašeho hostitele u kterého trávíte slunné chvíle na pláži a z GOOGLE maps zkopírovat obrázek pobřeží a nalepit jej do vaší hry. Ta tak dostane další rozměr a váš hostitel zjistí, že v se jeho zátoka hemží divými rybami a parybami ….

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a složitější hru, na základě umístění různých ostrovů.

Kód Kód: 179
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu