Pouštní rally MAXI - Krabicová verze deskové hry

Krabicová verze plánů úspěšné hry Pouštní Rally Maxi. V krabici naleznete kvalitně tištěné hrací plochy „malého a velkého závodu“, herní autíčka ke konstrukci, budovy, věž, depo, stupínek vítězů, hasičský vůz, helikoptéru, herní ruletky to vše určeno ke konstrukci. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete uhánět v závodu.

485 Kč
Skladem

Pro děti 10-12

Pouštní rallye MAXI je zábavná hry pro děti a mládež, ale i dospěláky, kteří si rádi hrají. Je rozšířením oblíbené hry Pouštní Rally. Plán, který dostáváte do rukou je odladěn skutečnými závodníky. Užijte si závody, bloudění a nalézání zkratek v saharské pustině.

Závodí se s modely autíček s pomocí dvou kostek. Hráči se mohou předjíždět, blokovat a různě kombinovat. Vždy zde hraje roli náhoda. Hra vhodná pro děti od 9 ti do 12ti let. Ale i pro dospělé, kteří se chtějí bavit. 

 

Závoďte v poušti

Hra je navržena pro naše hráče, kteří již umí základně počítat, ale též základně strategicky uvažovat.

V soutěži existuje kostka:

  1. rychlá (jsou na ní vyšší čísla, ale také 0)
  2. pomalá (jsou na ní nižší čísla, ale zase nepadají 0

Hráč se před hodem rozhodne, kterou kostkou hodit. Podle výsledku pak posune autíčko po počtu polí.

 

Ve hře platí, že pokud je místo na cestě, auta mohou jet vedle sebe. Je možné se objíždět po diagonále. Není však možné hráče vyhodit, pokud nás blokuje (to v případě, že je cesta moc úzká a není možné předjet).  Vítěz je ten, kdo dojede nejdříve do cíle. 

 

V průběhu hry na vás čeká řada úskalí a míst, které musíte vyřešit. Bavte se s námi...

Kód Kód: 191
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu