Motokárový závod - Krabicová verze desková hra Krabicová verze úspěšné hry Motokárový závod.

Motokárový závod je vhodný pro děti mezi 8-12 lety.  Doba hry je zhruba 30 minut. Ale protože se jedná o hru závodní, záleží jen na vás, kolik nakonec pojedete zatáček. Třeba 300 jako v Hořicích?

459 Kč
Skladem

Krabicová verze úspěšné hry Motokárový závod. V krabici naleznete kvalitně tištěnou hrací plochu, herní figurky ke konstrukci, budovy, věž, depo, stupínek vítězů, safe car, hasičský vůz, helikoptéru, herní ruletky to vše určeno ke konstrukci. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete uhánět v závodu.

 

Jedná se o komplexní konstrukční hru. Součástí balení není jen závodní okruh a závodní motokáry, ale jsou tu i budovy depa, kontrolní věž, heliport, nemocnice, stánek se zmrzlinou a v neposlední řadě stupínek vítězů, dívka s praporkem, fanynky závodníků a další a další a další. Prožijte nezapomenutelnou atmosféru Gran Prix, závoďte svých 45 horkých zatáček anebo si rozjeďte vaší vlastní 24 hodinovku. Napínavá a zábavná hra, jedinečná svou konstrukcí a výbavou. Vstupe do závodů z poklidu vlastního domova.  

Kód Kód: 167
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu