Motokárový závod - Krabicová verze desková hra Krabicová verze úspěšné hry Motokárový závod.

Motokárový závod je vhodný pro děti mezi 8-12 lety.  Doba hry je zhruba 30 minut. Ale protože se jedná o hru závodní, záleží jen na vás, kolik nakonec pojedete zatáček. Třeba 300 jako v Hořicích?

459 Kč
Skladem

Krabicová verze úspěšné hry Motokárový závod. V krabici naleznete kvalitně tištěnou hrací plochu, herní figurky ke konstrukci, budovy, věž, depo, stupínek vítězů, safe car, hasičský vůz, helikoptéru, herní ruletky to vše určeno ke konstrukci. Též návod k sestavení a certifikát kvality. Stačí jen vystříhat a slepit a můžete uhánět v závodu.

 

Jedná se o komplexní konstrukční hru. Součástí balení není jen závodní okruh a závodní motokáry, ale jsou tu i budovy depa, kontrolní věž, heliport, nemocnice, stánek se zmrzlinou a v neposlední řadě stupínek vítězů, dívka s praporkem, fanynky závodníků a další a další a další. Prožijte nezapomenutelnou atmosféru Gran Prix, závoďte svých 45 horkých zatáček anebo si rozjeďte vaší vlastní 24 hodinovku. Napínavá a zábavná hra, jedinečná svou konstrukcí a výbavou. Vstupe do závodů z poklidu vlastního domova.  

Kód Kód: 167
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Krabicové hry
Hmotnost: 0.4 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení