Vytvořte a prodejte svou vlastní hru

Pro šikovné kluky, holky a autorská sdružení jakéhokoliv věku nabízíme možnost autorské tvorby a distribuce vlastní hry s využitím našeho portálu. Můžete tak svou hru nabídnout širokému okolí potenciálních zájemců, aniž byste museli vynaložit velkou finanční částku na konstrukci el. obchodu, reklamu a provoz. Pokud se Vaše hra osvědčí, můžete ji pak nechat udělat jako „krabici“ a prodávat v kamenném obchodě, či pokračovat na našem či dokonce vlastním elektronickém obchodě.  

100 Kč
Skladem

Portál Chytré-hry.cz nabízí celou řadu variant možné spolupráce. Pomůžeme vám zdarma s návrhem hry, hru zdarma otestujeme a zdarma umístíme na našem portáluPrvní 3 prodeje jsou vždy celé vaše. Vaše počáteční investice do této služby se vám tedy vrátí, pokud se vaší hře bude jen drobátko dařit.   Na základě společné smlouvy pak domluvíme procento z provize pro nás z prodeje vašich her.  Tento model je vhodně navržen pro autory her, kteří nemají možnost zafinancovat tisíce korun do reklamy a distribuce hry, u které není jistota, že se náklady ekonomicky vrátí. 

První 3 prodeje jsou  vždy celé vaše! 

Můžete nám důvěřovat. My dobře víme, jak náročné je hru vymyslet, navrhnout pro ni vhodnou distribuci a pak ji nabídnout na trhu. Trh je náročný a her je na něm velká řada. Náš portál je již zaběhnutý a má solidní klientelu. Zde ověříte, jak snadno se vaše dílo bude prodávat a rozhodnout o jeho finální struktuře (digitální či tištěné) můžete až na základě zkušeností z výsledků vlastní reklamy. Stojí to sice vaší práci, ale nikoliv velké investice.  Reklama nemusí být náročná a uděláte ji snadno na sociálních sítích. I s tou vám rádi pomůžeme.  

Kód Kód: 110
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Tvoříte hry?
Hmotnost: 0.01 kg

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu