Vytvořte a prodejte svou vlastní hru

Pro šikovné kluky, holky a autorská sdružení jakéhokoliv věku nabízíme možnost autorské tvorby a distribuce vlastní hry s využitím našeho portálu. Můžete tak svou hru nabídnout širokému okolí potenciálních zájemců, aniž byste museli vynaložit velkou finanční částku na konstrukci el. obchodu, reklamu a provoz. Pokud se Vaše hra osvědčí, můžete ji pak nechat udělat jako „krabici“ a prodávat v kamenném obchodě, či pokračovat na našem či dokonce vlastním elektronickém obchodě.  

100 Kč
Skladem

Portál Chytré-hry.cz nabízí celou řadu variant možné spolupráce. Pomůžeme vám zdarma s návrhem hry, hru zdarma otestujeme a zdarma umístíme na našem portáluPrvní 3 prodeje jsou vždy celé vaše. Vaše počáteční investice do této služby se vám tedy vrátí, pokud se vaší hře bude jen drobátko dařit.   Na základě společné smlouvy pak domluvíme procento z provize pro nás z prodeje vašich her.  Tento model je vhodně navržen pro autory her, kteří nemají možnost zafinancovat tisíce korun do reklamy a distribuce hry, u které není jistota, že se náklady ekonomicky vrátí. 

První 3 prodeje jsou  vždy celé vaše! 

Můžete nám důvěřovat. My dobře víme, jak náročné je hru vymyslet, navrhnout pro ni vhodnou distribuci a pak ji nabídnout na trhu. Trh je náročný a her je na něm velká řada. Náš portál je již zaběhnutý a má solidní klientelu. Zde ověříte, jak snadno se vaše dílo bude prodávat a rozhodnout o jeho finální struktuře (digitální či tištěné) můžete až na základě zkušeností z výsledků vlastní reklamy. Stojí to sice vaší práci, ale nikoliv velké investice.  Reklama nemusí být náročná a uděláte ji snadno na sociálních sítích. I s tou vám rádi pomůžeme.  

Kód Kód: 110
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Tvoříte hry?

Sami jsme vlastní značkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení