Tanková bitva Desková hra

Akce Novinka Tip
Tanky col obal

POSTAV STROJ, VYHRAJ BITVU.. máš na to?

Tanková bitva je zábavnou hrou pro děti a mládež, ale i dospělce, kteří si rádi hrají.  Vybojujte vlastní bitvu a získejte zpět území, které vám agresor vzal.

Vyrobíte si vlastní útočné tanky, s kterými ve třech různých variantách strategických her můžete dobývat zpět, co vám nepřítel vzal.

149 Kč
Skladem

Skutečná bitva je za dveřmi… braňte se!

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční, při které si můžete sestavit vlastní tank a vyrazit s ním do boje.  Skládá se z herní plochy a šesti tanků, šesti minami a hromadou střel. 

Konstrukce herní plochy a tanků je rozdělena na jednoduchou (2D). To zvládne každý malý klučík či holčička (ačkoliv pro slečny je spíš vhodné Lovci žraloků). Je nutné kontury tanků vystřihnout a vhodně na ohýbat. Případně nabarvit. Složitější variantou jsou 3D tanky, kde skutečně konstruujete vlastní bitevní stroj. Chce to již určité modelářské zkušenosti. Návod je však napsaný kompletně v přiložené hře. Žádný strach, zvládnete to.

 

Jednoduchá varianta hry je relativně krátká a vhodná pro děti prvních stupňů. Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 20 minut.

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a strategii tankové bitvy na 20-100 minut. V nejsložitější variantě s tanky opustíte palebné pozice a vydáte se do reálného boje na reálná bojiště. Ale pozor, být ve předu může být nebezpečné. Kdo se bojí….

Kód Kód: 56
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Vojenské hry

Tanková bitva

Sami jsme vlastní značkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení