Tanková bitva Desková hra

Neohodnoceno
Akce Novinka Tip
Tanky col obal

POSTAV STROJ, VYHRAJ BITVU.. máš na to?

Tanková bitva je zábavnou hrou pro děti a mládež, ale i dospělce, kteří si rádi hrají.  Vybojujte vlastní bitvu a získejte zpět území, které vám agresor vzal.

Vyrobíte si vlastní útočné tanky, s kterými ve třech různých variantách strategických her můžete dobývat zpět, co vám nepřítel vzal.

249 Kč
Skladem

Skutečná bitva je za dveřmi… braňte se!

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční při, které si můžete sestavit vlastní tank a vyrazit s ním do boje.  Skládá se z herní plochy a šesti tanků, šesti minami a hromadou střel. 

Konstrukce herní plochy a tanků je rozdělena na jednoduchou (2D). To zvládne každý malý klučík či holčička (ačkoliv pro slečny je spíš vhodné Lovci žraloků). Je nutné kontury tanků vystřihnout a vhodně na ohýbat. Případně nabarvit. Složitější variantou jsou 3D tanky, kde skutečně konstruujete vlastní bitevní stroj. Chce to již určité modelářské zkušenosti. Návod je však napsaný kompletně v přiložené hře. Žádný strach, zvládnete to.

 

Jednoduchá varianta hry je relativně krátká a vhodná pro děti prvních stupňů. Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 20 minut.

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a strategii tankové bitvy na 20-100 minut. V nejsložitější variantě s tanky opustíte palebné pozice a vydáte se do reálného boje na reálná bojiště. Ale pozor, být ve předu může být nebezpečné. Kdo se bojí….

Kód Kód: 56
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Vojenské hry

Tanková bitva

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
O Avatar autora Skvělá hra pro kluky 16.2.2021 13:10
Když jsem seděl u počítače tak jsem se zamyslel že bych svejm klukům mohl koupit nějakou hru. Kamarád mi poradil tuto stránku a tak jsem se šel podívat. Pro kluky mi jako nejlepší hra připadaly taknky. Kluci, jak ji viděli hned se snažili si sekládat tanky. Musel jsem jim samozřejmě trochu pomoct ale potom to hráli celý den!!Moc se mi ta hra líbí.
J Avatar autora Tanky dobry 15.2.2021 11:58
Tanky jsou dobrý, trochu těžší na složení dětma. Ale kluci se u toho vyblbli. Je pěkný, že modely na černobílé tiskárně vypadají dobře.
A Avatar autora Tanky dobry 15.2.2021 13:00
Děkujeme za milé hodnocení. Součástí hry jsou i 2D modely tanku, přidali jsme je do galerie. Děti si jednodušší variatny mohou vystřihnout samy. Se složitějšími jim holt musí pomoct rodič.

Sami jsme vlastní značkou.