Tanková bitva Desková hra

Akce Novinka Tip
Tanky col obal

POSTAV STROJ, VYHRAJ BITVU.. máš na to?

Tanková bitva je zábavnou hrou pro děti a mládež, ale i dospělce, kteří si rádi hrají.  Vybojujte vlastní bitvu a získejte zpět území, které vám agresor vzal.

Vyrobíte si vlastní útočné tanky, s kterými ve třech různých variantách strategických her můžete dobývat zpět, co vám nepřítel vzal.

149 Kč
Skladem

Skutečná bitva je za dveřmi… braňte se!

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční, při které si můžete sestavit vlastní tank a vyrazit s ním do boje.  Skládá se z herní plochy a šesti tanků, šesti minami a hromadou střel. 

Konstrukce herní plochy a tanků je rozdělena na jednoduchou (2D). To zvládne každý malý klučík či holčička (ačkoliv pro slečny je spíš vhodné Lovci žraloků). Je nutné kontury tanků vystřihnout a vhodně na ohýbat. Případně nabarvit. Složitější variantou jsou 3D tanky, kde skutečně konstruujete vlastní bitevní stroj. Chce to již určité modelářské zkušenosti. Návod je však napsaný kompletně v přiložené hře. Žádný strach, zvládnete to.

 

Jednoduchá varianta hry je relativně krátká a vhodná pro děti prvních stupňů. Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 20 minut.

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a strategii tankové bitvy na 20-100 minut. V nejsložitější variantě s tanky opustíte palebné pozice a vydáte se do reálného boje na reálná bojiště. Ale pozor, být ve předu může být nebezpečné. Kdo se bojí….

Kód Kód: 56
Jméno značky: For Clever Games
Kategorie: Vojenské hry
Hmotnost: 0.01 kg

Tanková bitva

Sami jsme vlastní značkou.

Zpět do obchodu