Lovci žraloků Desková hra

Neohodnoceno

Hra pro děti 8 -12 let

 

148 Kč
Skladem

Hra pro děti 8 -12 let

 

Hra určená pro malé i velké. Hra konstrukční při, které si můžete sestavit vlastní pobřeží, namalovat vlastní herní kartičky, vyrazit na lov. Skládá se z herní plochy, člunů, kartiček s rybami a žraloky a s ostrovy.  Obsahuje základní logiku a procvičení strategického uvažování. Délka hry cca 50 minut.

Lovte ryby a krvežíznivé paryby na našem herním plátně či na vlastní herní desce, kterou si vyrobíte. Můžete překvapit vašeho hostitele u kterého trávíte slunné chvíle na pláži a z GOOGLE maps zkopírovat obrázek pobřeží a nalepit jej do vaší hry. Ta tak dostane další rozměr a váš hostitel zjistí, že v se jeho zátoka hemží divými rybami a parybami ….

 

Další varianty, které jsou součástí balení, umožní skutečné plánování a složitější hru, na základě umístění různých ostrovů.

 

 

Filozofie her

Filozofií našich her je Vaše kreativita. Proto jsou hry rozděleny do bloků (plánů), ve kterých si můžete vybrat tu nejlepší variantu právě pro Vás.

 

Naleznete zde:

  • barevný plánek k tisku (A2,A3,A4) .. poznámka, A2 nemusí být vždy součástí balení,
  • kontury hry (A2,A3,A4) k vybarvení,
  • barevný plánek hry a kontury plánků
  • hrací karty (čluny, ryby, paryby, ostrovy)
  • omalovánky
Kód Kód: 50
Kategorie: Dětské hry
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Skvělá hra 16.2.2021 13:05
Hra rozvíjí dětskou dovebnost a zároveň to dítě baví.Děti si ji můžou vybarvit a sami postavit což se mi na tom hrozně líbí!!Hra má jednoduchá a chytrá pravidla.
H Avatar autora Nás to bavilo 15.2.2021 14:14
My to s holkou vystříhali a hend hráli. Ona si to pak pastelkama sama vybarvovala. Super. Ted si s tím hraje jako pexeso ... Dobrej nápad!
K Avatar autora Pěkná hra 15.2.2021 14:06
Na hře je hezké, že se jedná vlastně o takové pexeso a současně člověče. S dětmi jsme hráli jen tu základní hru. S ostrovy a požíráním člunů je to pro děti komplikované. Plánujete rozšířit herní plochu?
A Avatar autora Pěkná hra 15.2.2021 14:12
Děkujeme za hodnocení. Zatím neplánujeme rozšíření. Ale to si konec konců můžete, dle návodu udělat sami. Stačí vystřihnout hranu s ohraničením a můžete vytvořit novou plochu oceánu. Vždyť je to na vás. Pošlete nám prosím fotku vaší hry, dáme ji s dovolením do galerie.