Závody motokár Desková hra

Neohodnoceno

Závody motokár jsou vhodné pro děti mezi 8-12 lety.  Doba hry je zhruba 30 minut. Ale protože se jedná o hru závodní, záleží jen na vás, kolik nakonec pojedete zatáček. Třeba 300 jako v Hořicích?

199 Kč
Skladem

Jedná se o komplexní konstrukční hru. Součástí balení není jen závodní okruh a závodní motokáry, ale jsou tu i budovy depa, kontrolní věž, heliport, nemocnice, stánek se zmrzlinou a v neposlední řadě stupínek vítězů, dívka s praporkem, fanynky závodníků a další a další a další. Prožijte nezapomenutelnou atmosféru Gran Prix, závoďte svých 45 horkých zatáček anebo si rozjeďte vaší vlastní 24 hodinovku. Napínavá a zábavná hra, jedinečná svou konstrukcí a výbavou. Vstupe do závodů z poklidu vlastního domova.  

Kód Kód: 92
Kategorie: Dětské hry
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Je tu SUPER.. diky 1.4.2021 22:48
Nejdřív jsme s dětma (mám holku a kluka 8 a 10) nejprve váhali, vono je lepši si hru rovnou koupit jako krabici. Ale zase sme nechtěli čekat, tak jsme to riskli. No ale návod je dobře napsanej. Ty herní autíčka a budovy se slepí snadno a kluk si pak je vzal do postele. Díky za dobrý nápad. Martin K.
JP Avatar autora Děkujeme za Váš názor... 1.4.2021 22:59
Jsme rádi, že se Vám hra líbí. Po pravdě nám dala vážně hodně práce. Několik měsíců jsme ladilli pravidla (aby byla rychlá a přitom tam byla jistá míra náhody, ale zas ne moc veliká). Velká výzva jsou herní objektz, které musíme nejen namalovat ale i sami slepit a pak ulovit zájemce, který to na dítěti otestuje :).. i to je náročné na práci i čas. Snad proto je hra poněkud dražší než ostatní.. Díky za Vaše hodnocení. Josef Pavlíček